Birgittevej 14 og 7 andre boliger er kommet til salg denne uge i Næstved - se boligerne her.

dato

8 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Næstved. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Næstved er der netop kommet to spændende familieboliger på markedet. Først er villaen på Birgittevej 14, prissat til 5.500.000 kr. Denne rummelige ejendom tilbyder 156 kvadratmeter fordelt på seks værelser, som befinder sig på en grund på 538 kvadratmeter.

Den anden bolig, Eskeskoven 2A, konkurrerer med samme pris på 5.500.000 kr. Her får man dog lidt mere plads med 180 kvadratmeter og fem værelser. Villaen er beliggende på en større grund på 1.125 kvadratmeter, hvilket måske passer perfekt til dem, der ønsker lidt ekstra udendørsrum.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga